Jak zrobić eliksir szczęścia w World of Warcraft

Jak zrobić eliksir szczęścia w World of Warcraft

Zdobycie eliksiru szczęścia jest łatwe w trybie kreatywnym. Możesz go stworzyć za pomocą poleceń w Kreatywnym menu lub Kreatywnym bloku poleceń. Nie możesz go jednak stworzyć w swoim ekwipunku.

Możesz stworzyć rozpryskiwaną miksturę szczęścia, rzucając ją za pomocą przycisku przedmiotu użytkowego lub lewego spustu. Efekty mikstury rozpryskowej są stosowane do wszystkich jednostek, ale ich ilość jest zmniejszana przez odległość od środka uderzenia. Możesz również stworzyć miksturę lingering, umieszczając w niej proch strzelniczy. Dodanie pyłu Redstone wydłuży czas działania mikstury. Możesz również zwiększyć siłę mikstury, dodając do niej pył z kamienia jarzeniowego. Efekty czasowych eliksirów zużywają się po kilku minutach. Możesz również zabijać wędrownych handlarzy i wiedźmy, aby zdobyć mikstury.

Możesz również znaleźć te mikstury w skrzyniach starożytnych miast. Możesz również zakopać skarb z nimi. Możesz też je uwarzyć z odpowiednich składników. Zazwyczaj pozytywna mikstura dodaje cztery serca do paska zdrowia. Negatywna mikstura zmniejszy Twoje zdrowie o określoną liczbę punktów zdrowia, a na Twoją postać zostanie nałożony efekt więdnięcia. Efekt kłębu jest taki sam jak bossa kłębu.

Możesz również uwarzyć Miksturę odporności na ogień, która uodporni Cię na ogień i lawę. Mikstura ta może być wykonana z Magma Cream z Bottles of Awkward Potion. Możesz również użyć Pufferfisha, aby zrobić Miksturę Wodnego Oddychania.

Kolejne mikstury, które możesz uwarzyć to Mikstura Powolnego Spadania, która zmniejszy prędkość Twojego upadku oraz Mikstura Siły, która pozwoli Ci skakać wyżej niż normalnie. Możesz również sporządzić Miksturę Niewidzialności, która sprawi, że staniesz się niewidzialny. Ta mikstura ma również negatywne skutki dla twojego celu. Przeciwdziała ona również potężnym graczom i odstrasza dobrze wyposażonych graczy. Ta mikstura może zostać uszkodzona, aby dać Ci Miksturę szkodzenia.

Najczęstszym typem eliksiru bazowego jest eliksir niezręczności, który służy jako główny składnik większości eliksirów. Możesz użyć proszku blaze jako głównego składnika tej mikstury. Możesz również użyć sfermentowanego oka pająka, aby stworzyć Miksturę Nocnego Widzenia.

Możesz użyć stojaka do warzenia eliksirów. Dzięki niemu możesz uwarzyć trzy eliksiry na raz. Możesz również umieścić stojak do warzenia w dowolnym miejscu. Będziesz potrzebował blaze rod, blaze powder i podstawkę do warzenia. Możesz również zbierać pręty z Blazes in the Nether. Możesz je następnie połączyć z innymi przedmiotami, aby stworzyć mikstury. Stojak do warzenia możesz umieścić na kamieniu lub bruku.

Użycie tej mikstury da Ci efekt statusu Luck na pięć minut. Zwiększy to Twoje szanse na zdobycie dropów w kategorii szczęścia tier 2. Możesz również użyć tej mikstury, aby wyjść z trybu kreatywnego. Kiedy to zrobisz, w prawym górnym rogu ekranu pojawi się mała ikona.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *