Jak tworzyć mikstury w Minecraft

Jak tworzyć mikstury w Minecraft

Zdobycie mikstury niewidzialności to świetny sposób na pozostanie niewykrytym w grze wieloosobowej. Dzięki temu będziesz mógł unikać wrogich mobów i swobodnie poruszać się po lochu, nie będąc zauważonym. Aby zdobyć Miksturę Niewidzialności będziesz musiał wykonać kilka kroków. Najpierw będziesz musiał spreparować miksturę. Jest to najtrudniejsza część procesu. Po wykonaniu eliksiru będziesz mógł go użyć.

Istnieje wiele rodzajów eliksirów, które mogą być wykonane w MC. Najpopularniejszym typem mikstury jest mikstura niewidzialności. Daje ona graczowi buff niewidzialności na trzy minuty. Jest to niezbędne narzędzie w walce z silnymi mobami. Może być również przydatna w podstępnych sytuacjach, jak np. gdy zostaniesz zaatakowany przez gracza. Kiedy użyjesz mikstury, nie zauważysz ataku i nadal będziesz dążył w wybranym kierunku.

Mikstura niewidzialności nie jest tak skuteczna jak mikstura noktowizji. Tworzenie eliksiru niewidzialności jest nieco bardziej kłopotliwe. Wymaga dużo czasu i wysiłku. Jest to jednak nadal dobry sposób na obejście trudnego mobka. Jeśli nie masz czasu na zdobycie mikstury, możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy na miksturę, aby ją aktywować.

Najlepszym sposobem na stworzenie mikstury niewidzialności jest połączenie sfermentowanego pajęczego oka z Miksturą nocnego widzenia. Musisz znaleźć te trzy składniki, a następnie sporządzić miksturę. Potrzebny Ci będzie stół do craftingu, stojak do warzenia i trochę Blaze Powder. Aby stworzyć eliksir niewidzialności, musisz wypełnić eliksirem dolną część stojaka do warzenia. Możesz również użyć mikstury niewidzialności do stworzenia mikstury rozpryskowej. Dzięki temu będziesz mógł rzucić miksturę na ziemię i spowodować jej działanie na innych graczy.

Mikstura niewidzialności to fajna sztuczka, ale nie jest to najbardziej przydatna mikstura w grze. Mikstura rozprysku może być trochę zabawna w craftingu. Możesz również stworzyć długotrwałą wersję mikstury niewidzialności, używając smoczego oddechu. Dzięki temu będziesz mógł rzucić miksturą w przeciwnika, aby ten mógł odczuć efekty mikstury.

Mam nadzieję, że to pomogło Ci dowiedzieć się, jak stworzyć miksturę w MC. Więcej o niewidzialności możesz dowiedzieć się w poradniku. W międzyczasie sprawdź niektóre z bardziej pomocnych i przydatnych przedmiotów, które są dostępne. Może nawet będziesz miał szczęście i znajdziesz Nether Portal. Jeśli to zrobisz, będziesz mógł craftować Potion of Night Vision. Jest to jeden z najbardziej ekscytujących przedmiotów w MC. Można go wykorzystać do stworzenia wielu innych eliksirów.

Miksturę Nocnego Widzenia można zdobyć z przewodnika. Jest to najdroższa mikstura jaką można zrobić w Minecraft. Będziesz musiał zebrać trzy składniki, a następnie przetworzyć je w Potion of Night Vision. Potion of Night Vision nie jest tak potężny jak Potion of Invisibility, ale będzie działał dłużej.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *